Synchro - 4D ehitusjuhtimine

Synchro SoftwareSynchro on ehitusjuhi tarkvara virtuaalseks ehitamiseks, ehitamise planeerimiseks, alternatiivsete stsenaariumite võrdlemiseks, riskide hindamiseks ja paljuks muuks. Synchro pakub ka klient-server lahendust suurte projektide juhtimiseks. Synchro võimaldab visuaalselt planeerida ehitusprotsessi võttes aluseks kolmemõõtmelise ehitise mudeli. Kogu ehitusprotsessi võib kavandada vahetult Synchro keskkonnas või importida projektijuhtimise tarkvarades koostatud aja ja ressursigraafikuid ning neid siduda ehitise mudeliga. Või ka vastupidi.

Loe edasi: Synchro - 4D ehitusjuhtimine

Autodesk Navisworks Manage - projekti kvaliteedijuhtimine

Navisworks ManageAutodesk Navisworks Manage on neljamõõtmeline ehitusprojekti juhtimise tarkvara, milles ühendatakse ehitise projekt selle realiseerimise aja ja ressursigraafikutega. Konfliktanalüüs ja visualiseerimine võimaldavad ennetada probleeme ehitusplatsil.

Sisaldades eneses lisaks programmide Autodesk Navisworks Review ja Autodesk Navisworks Simulate võimalustele ka võimsat kokkupõrgete analüüsimoodulit, on Navisworks Manage mõeldud just professionaalsele projekteerimise või ehitusjuhile. Töötades järjepideva, koordineeritud ja täielikku ehitusdokumentatsiooni sisaldava ehitise mudeliga moderniseerib Navisworks Manage töövoogu läbi kogu projekteeirmis või ehitusettevõtte ja teiste seotud osapooltega, vähendades nii kulutusi ja muudatuste vajadusi ning suurendades efektiivsust.

Loe edasi: Autodesk Navisworks Manage - projekti kvaliteedijuhtimine