Synchro on ehitusprojekti meeskonna tarkvara virtuaalseks ehitamiseks, ehitamise planeerimiseks, alternatiivsete stsenaariumite võrdlemiseks, riskide hindamiseks ja paljuks muuks. Synchro võimaldab visuaalselt planeerida ehitusprotsessi võttes aluseks kolmemõõtmelise ehitise mudeli. Kogu ehitusprotsessi võib kavandada vahetult Synchro keskkonnas või importida projektijuhtimise tarkvarades koostatud aja ja ressursigraafikuid ning neid siduda ehitise mudeliga. Või ka vastupidi.

Synchro on tarkvara, mis võimaldab kõigil projekti osapooltel - tellijatel, arhitektidel, inseneridel, ehitajatel, tootjatel ja materjali tarnijatel - jagada sama ülevaadet projektist reaalajas. Tegemist on tõeliselt professionaalse lahendusega suurte kinnisvara projektide arendajatele projekti efektiivseks juhtimiseks. Synchro on kasutusel selliste megaprojektide juhtimisel, nagu World projekt Dubais, One Hyde Park projekt Londonis jpt.

Synchro ühendab mudelpõhise projekti aja- ja ressursigraafikutega nii, et ka klient saab aru, mis toimub.

Synchro platvormi tooted

Synchro PRO

Tõeline 4D ei ole ainult projekti simuleerimine vaid meedium, mis võimaldab projekti meeskonnal luua, analüüsida, toimetada, raporteerida ja juhtida ehitusprojekti läbi ühe visuaalse liidese.

Synchro Workgroup

Jagades oma projekti Synchro Workgroup Project pilveserveris garanteerid, et Sinu meeskond töötab alati viimase tõepärase informatsiooni põhjal. Välista andmete käsitsi saatmine ja konverteerimine, jaga mudelit andes meeskonna liikmetele vajalikud juurdepääsu õigused. 

Synchro SITE

Võta 4D ehitusmudel objektile kaasa iPadis või HoloLensis; teosta kvaliteedikontrolli ja anna tagasisidet tegelike ehitusmahtude osas. Sünkroniseerides andmed Synchro PRO mudelisse saad kiiresti analüüside ja raporteerida tegelikku progressi võrreldes plaanituga.

Synchro Open Viewer

Anna oma meeskonnale selgus projekti eesmärkidest, projektist ja ajakavast, et nad oleks informeeritud ja suudaks reageerida muudatustele luues väärtust projektile, ettevõtttele ja kliendile.

Synchro Scheduler

Saadaval tasuta tellimisel, Synchro Scheduler võimaldab traditsioonilist 2D Gantti graafikul põhinevat projekti ajaplaneerimist. Scheduler oskab sünkroniseerida ajagraafikut Primavera P6 ja Microsoft Project tarkvaradega. See on suurepärane võimalus säästa kuniks oled valmis siirduma digitaalse ehitamise platvormile ja siduma ehitusinfo mudeleid ajagraafikutega. 

Keerukad projektid, piiratud ruum, muudatused, planeerimata materjalide tarned, ja paljud muud murfoloogilised tegurid lisavad aega, raha ja riske. Kui projekti meeskond ei oma ühtset selget vaadet Sinu arenevast projektist, kuidas saavad nad siis kommunikeerida ja efektiivselt probleeme lahendada? 

Kui oled valmis muutusteks, siis võta ühendust.

 

Lisainformatsiooniks vaata ka Synchro kodulehekülge.

Synchrot saab õppida iseseisvalt Synchro Akadeemias.

Abi saab ka Youtube videotest.