Autodesk® Robot™ Structural Analysis Professional tarkvara on lokaliseeritud analüüsi- ja dimensioneerimislahendus konstruktsiooniinseneridele kogu maailmas, võimaldades arvutada ja dimensioneerida erinevaid konstruktsioone, sealhulgas sildu, hooneid, tsiviil- ja erirajatisi. Autodesk Robot Structural Analysis sisaldab suurt hulka projekteerimisnorme ning teostab arvutused minutite, mitte tundidega.

Teras-, betoon-, alumiinium- ja puitkonstruktsioonide projekteerimine paljude rahvuslike normide järgi (kaasaarvatud Eurokoodeks) võimaldab projektbüroo töö eksporti.

Integreeritus Reviti lihtsustab analüütilise mudeli ja ehitise informatsiooni mudeli samaaegset haldamist. Dynamo abil saab automatiseerida mudelite loomist, muutmist, koormamist ja analüüsi.

Robot on Eestis enimkasutatud konstruktsioonide analüüsi tarkvara. Tema eeliseks on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides, kõigi peamiste materjalide ja konstruktsioonielementide tugi, mitte-lineaarsed elemendid, palju normatiive, staatika ja dünaamika ehk enamus projekte on Robotiga projekteeritavad.

https://www.autodesk.com/products/robot-structural-analysis/overview

Kui töötate keerukamate konstruktsioonidega, nagu suureavalised või avatavad sillad, staadionid jms, mis nõuavad ajast sõltuvaid mitte-lineaarseid analüüse, siis soovitame vaadata Sofistiku poole.