Paindlik BIM platvorm

Visicon on loodud BIM koostööks: kvaliteedi tagamine, kontroll, märkmed, koordineerimine, andmete uurimine, muudatuste haldus ja projekti esitlus. Reviti mudelid salvestatakse ühe klikiga vähendatud formaati, mis on vaid murdosa rvt faili mahust, muutes nad lihtsasti kättesaadavaks ja hallatavaks. Visicon avab ja koondab lisaks IFC, ETABS, ADAPT mudeleid ning punktipilvi.

Pdf jooniste kommenteerimise asemel kommunikeeri ja lahenda probleeme kasutades BIM mudelit Visiconis. Jaga kommenteeritud mudeleid partneritega kasutades Visiconi tasuta teisaldatavat faili. Tööta aega säästes integreerides partnerite kommentaarid algsesse töömudelisse.

Kasuta nutikaid reegleid ja valemeid informatsiooni filtreerimiseks ja visualiseerimiseks sekunditega. Leia mudeli puudused automaatselt konfliktanalüüsi, ruumilise kõrvalekalde analüüsi või gabariidi kontrolliga.

Esita BIM andmeid tabelaruannetena, tee mahu väljavõtteid või võrdle kahte mudelit. Visicon on saadaval tasuta mudeli vaaturina ja tasulise täisversioonina, mis sisaldab kogu funktsionaalsust.

Rohkem Visiconist

Võta ühendust!